Turek
Banki.pl
Patronem serwisu jest portal

Każdy ma prawo wyboru

Każdy ma prawo wyboru

Ponoć banki regionalne czy też inaczej banki w tak zwanym terenie lepiej pracują od banków w dużych miastach. Oczywiście nie jest to regułą ale z informacji samych mieszkańców małych miejscowości wynika, że tak właśnie jest. Inaczej bowiem klient jest traktowany w Krakowie a inaczej na przykład w Turku.

Dlaczego właśnie w Turku? Miejscowość jak każda inna, a Turek dlatego, że ostatnio jeden z internatów napisał, że jako klient kredyt bank Turek jest właśnie zdania, że banki regionalne lepiej pracują, aczkolwiek musza wykonywać polecenia swoich przełożonych i prowadzić taka samą politykę bankową jak ich banki matki. Oczywiście prowadzą taką samą politykę bankową ale nieco inna tak zwana ludzką. Przecież klient bankowy jest człowiekiem i przez pryzmat ludzki też banki powinny rozpatrywać sprawy bankowe. Tymczasem nie zawsze tak jest i najczęściej tak nie jest, ponieważ banki wszystko traktują jako biznes a człowiek-klient schodzi na dalszy plan. Ponoć inaczej ten fakt traktuje kredyt bank turek. Zresztą nie tylko kredyt bank turek, ale wiele innych regionalnych banków. Ale skoro jesteśmy już przy tym banku to warto powiedzieć, że kredyt bank turek ma w swojej ofercie konta bankowe kredyty, lokaty, karty kredytowe, produkty dla firm, itd. Na takich samych zasadach funkcjonują wszystkie oddziały bankowe, a często, że również filie.

- To ja pisałem o tym banku w Turku, ponieważ jestem stałym jego klientem. Dlaczego wybrałem właśnie kredyt bank? Każdy dokonuje jakichś wyborów, ja wybrałem kredyt bank, ponieważ początkowo zaproponowano mi w tym banku na dobrych warunkach konto bankowe, a później nie miałem kłopotów z korzystanie z innych produktów i usług tego banku. Poza tym w naszym banku wiedzą jak traktować klienta i jak do niego dotrzeć - powiedział klient kredyt bank Turek.

Banki w innych miastach
   Kontakt       Polityka prywatności       Regulamin   

© 2012 Banki.turek.pl. All rights reserved